Prosinec 2010

Záterasy na oknech.

6. prosince 2010 v 16:59 | yell. |  Deník zoufalce
Na začátku měla být písnička. Představte si ji :) (nejde mi totiž to video zmenčit a nechci to mít přez celou stránku.)

tralalá :DDD kecam nevim co mám dát do článku tamtam už dávám hovadiny.
Nyní se vrhneme do víru myšlenek mého mozečku.
Poslední dobou se mi daří skoro ve všem. z chemie jsem dostal zase 3- takže jsem si známku nějak nepolepšil. Ale zase skoro celá třída měla za pět takžedůvod k radosti byl. Pán chemikář kterému je už hoodně možná okolo70 :D se zase naštval a ječel jak de*il že sme gymnazisti a tohle neni normální dostávat z chemie pětky. A o laboratorních pracích z chemie se zadši zmiňovat nebudu :D:).
Potom další hodiny byly nudné až poslední dvě kdy přišel tělocvik. (Ještě vám chci sdělit že minulé dvěhodiny jsme byli na kuželkách a strašně mě to bavilo.) Ovšem dneska jsme byli v tělocvičně a hráli basket a druhou hodinu jsme šli do posilovny.

V jídelně smě pak měli rejži s játrama. Už tahle věta je k zeblití.:DD


No pak jsem šel domu a učil se na zemák, děják, ájinu, a ruštinu.

Doufám že si taky užíváte.
PS: mám rád sníh.

Adijós.
Prázdno v těle mám. Asi umírám :D. promiňte

3. prosince 2010 v 19:15 Deník zoufalce
Zdravím.
Po několika zjištěních že  opravdu  člověk z  reality přišel na mou super tajnou  identitu jsem byl  donucen opustit mé hnízdo a přešídlit se sem.

Co se týče mě. Neplánuju  tady psát sáhodlouhé elaboráty o tom jak jsem ošlivý, neúspěšný. Blá blá blá. Chci blogovat psát veselé články navštěvovat  kamarády  přesně taky  na internetu. Ovšem.. pokud nějaké najdu  a pochybuju o tom že by se tu našel někdo - kdo by byl schopen přečíst článek  a nedostat nějaký záchvat nebo tak nějak. Plánuju to celé už asi  dva dny po úspěšném nalezení  vhodné adresy yellow tree. Vše se ale vyvrbí snad časem.

teď vám chci  říct že, se uchýlíms hrnekm  teplého jahodovo-malinového čaje v rukách ke krásně-úžasňáckému filmu ..... Faunův labyrint.
Sice mi to přijde jako horror a bojím se tý plešatý věci, který se ve dne směju a v noci se klepu že si pro  mě přijde. :DD
Taky si asi budete muset zvykat nato že můj mozek často  rád kombinuje slovaa dělá spoustu chyb.
Orevuár!